Our Agents
  Appointed Agents
Featured Residential Properties / 精選住宅樓盤
Cherry Crest / 翠麗軒
Cherry Crest / 翠麗軒
3
2
1
Saleable Area: 772'
Sheung Wan/Soho, Hong Kong Island
Sale: $20,000,000  (@$25,907)
Office: 13/F, Gaylord Commercial Building, Wanchai, H.K.    Tel: +852 2155 2882    Fax: +852 2155 4111
Email: info@islandproperty.com.hk